100 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
 

İngilizce Destekli Bilgi Dolu Minik Kütüphanem (9 Kitap - Pembe Kutu)

  • 55,00 TL49,50 TL

Çocukların öğrenmesi gereken her bir kavram ait olduğu konseptin içindeki kitapçıkta, görseliyle birlikte yer alır.

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Soru Sor

Vergiler Hariç: 49,50 TL

Stok Durumu: Stokta var

Marka: Sincap Kitap

İngilizce Destekli Bilgi Dolu Minik Kütüphanem (9 Kitap - Pembe Kutu)

 

Çocuklarımıza, uzman gözetiminde hazırlanmış özgün, güvenilir ve kaliteli eserler yayınlayan; kitap ve oyunu birleştiren ve bu alanda ilk defa hayata geçirilen çalışmalarımızla yayın hayatına “Oyna ve öğren!” deyişiyle merhaba diyen, yeni ve enerjik bir yayınevi olarak huzurlarınızdayız! Temel amaçlarımız “mükemmel çocuk” fikrinden kurtulup “mükemmel ilişkiyi geliştirmek; çocuklarımızın yaparak ve yaşayarak öğrenmelerine fırsat sağlamak; sosyal ve bilişsel becerilerinin gelişimini desteklemek; kendilerini mutlu hissetmelerini, kendisine ve çevresine duyarlı, öz güvenli, sorumluluklarının bilincinde bireyler olmalarını oynayarak öğrenmelerini” sağlamaktır.

İngilizce Destekli Bilgi Dolu Minik Kütüphanem, çocuklarımızın temel kavramları eğlenerek öğrenmelerini sağlar. Gelişim süreçlerinde İngilizce kelime hafızalarını desteklemeyi, düşünme, seçme ve karar verme yetilerini geliştirmenin yanı sıra nesneleri, kavramları, canlıları kolay ve hızlı bir şekilde öğrenmelerine yardımcı olur. Yeni kelime ve sayı sayma yeteneklerini geliştirmeyi, çevrelerinde karşılaşabilecekleri şekilleri gerçeğe yakın görsellerle algılamalarını, dikkat gelişimlerini ve bilişsel gelişim gibi kazanımları artırmayı hedefler.

Çocuklarının sağlıklı gelişimlerine önem veren ailelerin ilgisini çekecek bu set, çocuk gelişim uzmanı gözetiminde, kalın karton ve avuç içi büyüklüğünde hazırlanmıştır. Her bir kitabın arkasında bir puzzle görseli bulunur, çocuklar bu parçaları bir araya getirerek, parçadan bütüne gider metodu ile puzzle’ı tamamlar.

Çocukların öğrenmesi gereken her bir kavram ait olduğu konseptin içindeki kitapçıkta, görseliyle birlikte yer alır. Buna ek olarak Türkçesiyle birlikte İngilizcesi de yer alır. Böylelikle çocuklarınızın hem görsel hafızası tazelenir hem de yabancı dil açısından gelişip, yeni bir dil öğrenmeye adım atar.

Çocuklarının sağlıklı gelişimlerine önem veren ailelerin ilgisini çekecek bu set, çocuk gelişim uzmanı gözetiminde, kalın karton ve avuç içi büyüklüğünde hazırlanmıştır. Sağlığa zararlı kimyasallar içermez, çocukların kullanımı açısından güvenlidir.

Son Sorular

Ürün hakkında soru sor

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!